ArızalarUzun yıllar boyunca kullanılmak üzere tasarlanan beyaz eşyalarda zaman içinde arızalar meydana gelmesi mümkündür. Bunlar, zamanın getirdiği aşınma birikinti gibi etkenlerden kaynaklanabileceği gibi, kullanım yanlışlarından da kaynaklanabilir.

Arızalar, sebebi ne olursa olsun derhal kurtulmak istediğimiz durumlardır. Bunun nedeni özellikle beyaz eşyalar gibi, hayatımızın her alanında etkin olarak kullandığımız cihazların eksikliklerinin hemen hissedilmesidir. Konfor sağlaması amacıyla edindiğimiz bu ürünler bozulduklarında acilen eski hallerine gelmesi talep edilir. İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası için tüm semtlere teknik desteğimiz mevcuttur.

Çamaşır ve bulaşık makinesi ya da fırından tutun da buzdolabına kadar tüm ürünler, uzman ekipler tarafından tamir edilmelidir. Çünkü, bir ürün eğer çalışmıyorsa, sadece çalışır hale gelmesi yetmez. Aynı zamanda, çalışmamasına neyin neden olduğu bulunmalı ve tekrarlaması da engellenmelidir.

İstanbul Siemens Yetkili Servis

Gelişen teknolojiyle birlikte çalışma prensipleri aynı bile olsa beyaz eşyalar çok sayıda ek fonksiyon kazanmışlardır. Bu çeşitlilik sorunların çeşitliliğini de otomatik olarak arttırmıştır. Sebebi her ne olursa olsun, bir hasarın tamirine geçilmeden önce nedeninin bulunması tüketici açısından faydalı olacaktır.

Her ürünün uzmanı farklı olabileceği gibi, bazı teknisyenler birden fazla alanda da uzmanlaşmış olabilirler. Isıtma ve soğutma sistemleri ile temizlik için kullanılan bulaşık makinesi gibi ürünlerin uzman teknisyenleri genelde farklıdır.

Kombiler ise yine başlı başına uzmanlık gerektirir. En karmaşık gibi görünen arıza bile iyi eğitimli ve yüksek deneyim sahibi bir personelin elide kolayca ve bir daha tekrarlanmamak üzere giderilebilir. Tüketiciye düşen en büyük sorumluluk ise üretici firmanın uyarılarını dikkate almak olacaktır.

İletişim

Siemens Servisi
Adres: FSM Mah. Bilgi Sok. No:62 Etiler/İstanbul
Telefon: +90 212 3580202
GSM: +90 532 4032200

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

© 1996 Şenol Teknik Servis
24 yılın getirdiği tecrübe ile sizin için çalışıyoruz.