BuzdolabıSiemens buzdolabı ve derin dondurucular için firmamızdan bakım onarım hizmetlerini özel olarak sağlayabilirsiniz. İstanbul içindeki tüm bölgelere beyaz eşya teknik servisi hizmetimiz mevcuttur.

Buzdolapları, genellikle gereken özen gösterilmeyen beyaz eşyalardır. Bu cihazlar görevleri itibari ile en önemli yere sahip olmalıdırlar. Çünkü, gıdaların korunması görevi sağlığımız için büyük önem taşır. Temizlikleri, periyodik bakımları ve arızalandıklarında uzman desteği alınması son derece önemlidir.

Kendilerinden beklenen yiyecek ve içecek maddelerini, kullanıma uygun koşullarda tutması ve bunu yaparken de mümkün olduğunca az enerji harcamasıdır. Siemens ve Bosch buzdolaplarıve dondurucular enerji tasarrufu konusunda performansa göre önemli gelişmeler sağlamış ve tüketicilere oldukça uygun özelliklere sahip ürünleri piyasaya sürmüşlerdir.

Bu ürünler fişten neredeyse hiç çekilmeden uzun yıllar kullanılabilmektedirler. Dolayısıyla tasarruf konusu oldukça önemlidir. Çünkü herhangi bir sorundan ötürü ya da markası ve modelinden dolayı aşırı enerji tüketirse bu tüketim sürekli olacaktır. En başta buna uygun bir marka seçen kullanıcılara düşen kullanma kılavuzlarındaki talimatlara uymaktır. Bunlar başında temizlik ve yerleşim koşulları gelir.

Koşulların uygun şekilde sağlanması tüketimde tasarruf sağlanmasında da oldukça etkilidir. Ayrıca, uzun yıllar boyunca kullanılması hedefleniyorsa bu etkiye daha çok özen göstermekte fayda vardır. Ayrıntılı bilgi için doğru kullanım sayfasına göz gezdirebilirsiniz. Ama, daha da önemlisi her ürün için özel olarak hazırlanmış olan kılavuzların tamamen okunarak kullanılmaya öyle başlanmasıdır. Tüm beyaz eşyalar için, çağrı merkezi telefon numaramız ile İstanbul için de tüm semtlere teknik destek talebinde bulunabilirsiniz.

İstanbul Siemens Yetkili Servis

Bir buzdolabı arıza ile karşılaşılmaması için tüm kurallara uyularak kullanılmalıdır. Çünkü, her şeyin ötesinde geçecekleri işlemlerin tüketici açısından bir takım külfetleri vardır. Bunların en başında tamamen boşaltılmasının gerekecek olması sayılabilir. Her tamir işleminden önce bu gerekecektir. Ve sürenin uzunluğuna göre bu durum yiyeceklerde bozulmaya sebep olabilir. Üretici tarafından belirtildiği şekilde kullanmak en doğru seçenektir.

Derin dondurucular ise, başlı başına kullanımlarında özen gösterilmesi gereken modellerdir. Faydaları çok güzel ve insan hayatını kolaylaştırıcı yöndedir. Örnek olarak yaz sebze ve meyvelerinin belli koşullar sağlandığında her mevsim tüketilebilmesine olanak sağlar.

İletişim

Siemens Servisi
Adres: FSM Mah. Bilgi Sok. No:62 Etiler/İstanbul
Telefon: +90 212 3580202
GSM: +90 532 4032200

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

© 1996 Şenol Teknik Servis
24 yılın getirdiği tecrübe ile sizin için çalışıyoruz.