Akış Yönü

Akış yönü ilk ürünler piyasaya çıktıklarında pek çok kişi için probleme bile dönüşmüş bir özellikti. Pek çok insan hızla serinlemek için hava akımını doğrudan kendi üstlerine çevirmiş ya da direk klimanın önüne geçerek üzerine gelmesini sağlamıştı. Ama, bu son derece sağlıklı bir durumdu ve okuma alışkanlığı olmamasından ileri gelmekteydi. Belki de, uyarılar okunsa bile önemsememe durumundan kaynaklanmıştı.

Sağlıklı bir kullanım için bu yön asla kesintisiz olarak canlılara çevrilmemelidir. Günümüzde, bu hemen herkes tarafından bilinmektedir. Ama, yine de ihmal edildiği de olmaktadır. Boyun tutulması, sırt ağrıları gibi etkilere sebep olabilir. Bilindiği üzere otomobil yolculuklarında camın sürekli açık olması hele ki yüz de yeni yıkanmışsa, yüz felcine varacak sonuçlara neden olabilir. Bu nedenle sağlık üstünde herhangi bir etkisi olan her konuya özenle yaklaşmak gerekir.

Aksi belirtilmediği sürece elle değiştirme yapılmamalıdır. Bundan mini motorların içindeki hassas parçalar zarar görmesin dite ana sayfada bahsetmiştik. Her modelin kendine has durumları olabileceği varsayılarak aksi belirtilmezse dedik. Yani kumandadan yapılabilecek her işlem elle yapılmasın isteriz.

Arıza durumu söz konusu olduğunda tamir ettiğimiz kısmın bir süre sonra aynı sorunla karşılaştığını gördüğümüz zamanlar olmuştur. Oysa ki, bizim üzerinde en çok durduğumuz ve yaşamaktan kaçındığımız olay budur. Çünkü, müşteri memnuniyetinin sağlanması anlamına gelir ki, bu da firmamızın geleceği açısından önemlidir. Bizler Siemens ve diğer pek çok marka için özel olarak hizmet verdiğimiz ve yetkili servisi olduğumuz markalar için sunduğumuz her çözümün kalıcı olmasını temenni ederiz.

İstanbul Siemens Yetkili Servis

Kalıcı sonuçlar sağlanması için gerekli olan tüm önlemleri almaya çalışarak, müşterinin de bilgilendirilmesine özen gösteririz. Aksi taktirde kullanıcı kaynaklı olan sorunlar hatalı davranış düzeltilmediği için tekrar etmeye devam eder. Bunun sonucu da bizler için müşteri kaybı anlamına gelir ki en tahammülümüzün olmadığı konudur.

Elle ayarlanmaya çalışan akış yönü de bu konulara dahildir. Tıpkı bakım işlemlerinin eksik bırakılması gibi. Müşterilerimizden bakım yaptırmayı ihmal etmemelerini ister ve her yaptığımız teknik işlemde bunu hatırlatırız. Böylelikle daha sağlıklı bir çalışma sunabilme imkanı buluruz.


Siemens Servis