Firmamız beyaz eşya servisi alanında İstanbul'da 20 yıldır hizmet veren teknik servis firmasıdır. Hakkımızda öğrenmek istedikleriniz için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. İstanbul'un her yerine kesintisiz olarak ulaşarak, siz değerli müşterilerinin memnuniyetini temin etmeyi hedeflemekteyiz. Hem Avrupa hem de Asya Yakası şubelerimizle, haftanın 7 günü tüm beyaz eşya, klima ve kombi arızalarına hızlı ve kalıcı olarak çözüm üretmekteyiz.

Firmamız hakkında ayrıntılı bilgi için iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz. İhtiyaç duymanız halinde, teknik ekibimizin size müsait olduğunuz ilk fırsatta ulaşması sağlanacaktır. Böylece, özel olarak faaliyet gösteren firmamızdan Siemens servis için faydalanmanız mümkün olacaktır.

20 Yıllık deneyim, kaliteli ekipman, eğitimli teknik personelimiz ile hizmetinizdeyiz. Faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz bu alanda kazandığımız büyük tecrübe sizlere her daim daha iyi sonuçlar türetecek bir teknik yelpazeye ulaşmamızı temin etmiştir. Çünkü, bu alandaki deneyim çoğu sektörden daha fazla öneme sahiptir.

Siz bizlere sorunu söylediğinizde biz olası nedenleri kolaylıkla tahmin ederek (tecrübe ve eğitim sayesinde) en süratli şekilde sonuca gidecek yolları kestirebiliriz. Firmamız TSE belgeli olup garantili destek sunmaktadır.

İstanbul Siemens Servis

Karşılaştığınız sorunlara veda edebilmeniz demek, geçici olmayan çözümlere kavuşmanız demektir. Çünkü, bir arızanın tekrar etmesi geçici olarak giderildiği anlamına gelir ki; bu tarafımızdan en çok önlem alınan konudur. Bu durum memnuniyetinize verdiğimiz önemden kaynaklanmaktadır. Bizler yaptığımız her işlemden önce vermiş olduğumuz hizmetin müşterimizi tam ve verimli çözüme kavuşturmasına çalışırız.

Siemens Servis